RİZE İNŞAAT YATIRIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

RİZE İNŞAAT YATIRIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş.'nin hikayesi, 1-3 Eylül 2004 tarihinde gerçekleştirilen Suyun Berekete Dönüştüğü Kent Rize adlı arama konferansıyla başlamıştır. 8 Ocak 2005 tarihinde organize edilen "Özlenen ve Gelişen Kente Yatırım" karar konferansında alınan kararlar ışığında 4 Ekim 2010 tarihinde Rize’de kurulmuştur.

Suyun berekete dönüştüğü kent için gelişen yatırımlar yapmak amacıyla yola çıkan RİZE İNŞAAT YATIRIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş., bütün birikim ve tecrübesini kullanarak, Rize için özlenen yatırımları gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Kuruluş amacı; istihdam sağlayıcı, yerel müteşebbislerin ekonomik olarak sağlayamayacağı, Rize’yi ekonomik çekim merkezi haline getirecek sürdürebilir yatırımlar yapmaktır.

Planlı yatırımlardan Rize'nin ilk ve tek AVM'si olan Şimal AVM, 12 Kasım 2021 tarihinden itibaren, 118 mağazasıyla Rize halkına hizmet vermektedir. Rezidans inşaatı halen devam etmektedir.
RİZE İNŞAAT YATIRIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ve 22.901 m2'lik bir alana yayılmış olan AVM, açık ve kapalı alanlarıyla içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.

2007

İştirak Yılı


Rize İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sosyal Medya


 

"Güncellenecek"

"Güncellenecek"

"Güncellenecek"