Değerlerimiz

 
 • DÜNYAYA AÇIĞIZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. hizmet anlayışında çıtayı "evrensel düzeye" yükseltmiştir. Hedef ve planlarındaki ölçü dünya'dır. Faaliyet gösterdiği her konuda yerel özelliklerimizi evrensel değerlerle bütünleştirmeyi amaçlamaktadır.

 • DİNAMİK VE GİRİŞİMCİYİZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yatırım, planlama, karar alma, kararları realize etme ve diğer faaliyetlerinde dinamik, girişimci ve cesur olma yolunu seçmiştir. DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği her alanda trendler hızla değişmekte ve yenilenmektedir. DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. dinamik yapısıyla bu değişimi "ıskalamadan" yakalama konusunda kararlıdır.

 • TOPLUMA KARŞI SORUMLUYUZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. hizmet anlayışında "önce insan" ilkesi geçerlidir. DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. hizmet verdiği topluma karşı sorumluluk anlayışıyla hareket eder. Toplumun sorunlarına duyarlıdır ve bu kurumsal karakterine uygun olan sosyal sorumluluk projelerini destekler.

 • YENİLİKÇİYİZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. ilgi alanı içine giren sektörlerde öncü olmayı hedeflemektedir. Öncülük misyonu yenilikçi olmasını da gerektirmektedir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. dünyaya açık ve dinamik kimliğini yenilikçi yaklaşımıyla da pekiştirecektir.

 • MÜŞTERİ ODAKLIYIZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. için müşteri beklentileri, gelişme yolunda yol gösterici olacaktır. Verilen hizmette müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılanacak ve müşteri hizmetinde belirlenen "kalite standardından" taviz verilmeyecektir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.'nin ana ilkelerindendir.

 • DÜNYA MARKASI OLACAĞIZ

  DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yola yerel değil bir dünya markası olma hedefiyle çıkmıştır. Faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü olma hedefinin yanında büyüyerek, dünya çapında bir yatırım olmayı planlamaktadır. DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. kısa vadede tüm iş alanlarında karlılık ve verimliliğini arttırması ana hedef olarak benimsemiştir.