İnsan Kaynakları

Politikamız

Dünya şirketi olma yolunda ilerleyen ve tüm iş süreçlerinde kurumsallaşmayı hedefleyen şirketimiz, amaçların gerçekleşmesinde insan unsurunun belirleyiciliğine inanarak “önce insan” anlayışıyla hareket eder.

Misyon, vizyon ve değerlerimiz; çalışanlarımıza bir pusula gibi yön göstererek yolumuzu aydınlatır. Çalışanlarımız; takım ruhu, iş ve güç birliği ve birbirini tamamlayıcı yetenek ve yeterliliklerden oluşan sinerjiyi simgeler.

Bireyselliğin yerini ortak akıl ve çalışmanın aldığı, bilgi ve kaynakların etkin kullanımıyla koordinasyon ve bütünleşmenin arttığı grubumuzda; yetkilendirme ve inisiyatif kullanmanın teşvikiyle beraber, çağdaş yönetim, değişim, performans ve eğitim politikaları uygulanmaktadır. DATİ Yatırım Holding A.Ş. çözen, uygulayan ve geliştiren ve biz diyebilen üstün nitelikli çalışanlarımızla, iletişime dayalı ve şeffaf organizasyon yapımızla yarattığımız yüksek sadakat ortamı ile zorlu rekabet koşulları içerisinde kurumsal hedeflerine ulaşır..

İş Fırsatları

Amacımız boş pozisyonları doldurmaktan ziyade misyon & vizyonumuzu ve kurumsal değerlerimizi paylaşacak çalışma arkadaşlarını ekibimize kazandırmaktır.

DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve Şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellikler, kurumun ve pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, öncelikle DATİ Yatırım Holding A.Ş. değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.

Dinamik, girişimci, cesur olma, sorumluluk alma, yeniliklere açık olma, açık ve dürüst iletişim kurabilme gibi kişisel özelliklerinin de gelişmiş olması bizim için önemlidir.

Samimi olmak, kurumunu ve holdingini sahiplenmek, yoğun iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yeni fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterler arasındadır.

DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve bağlı şirketlerine başvurularınızı insankaynaklari@dati.com.tr adresine göndereceğiniz özgeçmişleriniz ile yapabilirsiniz. Değerlendirmeyi kolaylaştırmak ve arzu ettiğiniz görev doğrultusunda sizi değerlendirebilmemiz için e-mailinizin konu kısmına çalışmayı arzu ettiğiniz görevi yazabilirsiniz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz özgeçmişiniz incelendikten sonra bilgi bankamıza kaydedilecek ve Şirketlerimizde size uygun bir pozisyon oluştuğunda iletişime geçilecektir.

DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve bağlı şirketlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

İş Başvuru Formu