Dati Holding olarak turizm ve alışveriş sektörü ile birlikte ticari yaşamı da zenginleştirmek için buradayız.

 
DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. hizmet anlayışında çıtayı "evrensel düzeye" yükseltmiştir. Hedef ve planlarındaki ölçü dünyadır. Faaliyet gösterdiği her konuda yerel özelliklerimizi evrensel değerlerle bütünleştirmeyi amaçlamaktadır.

DATİ

YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Türk denizcilik sektörünün önde gelen isimleri tarafından Özelleştirme İdaresi’nin satışa çıkarttığı Ataköy Turizm Tesisleri ve Ticaret A.Ş. Ataköy Otelcilik A.Ş. ve Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş. şirketlerini satın almak için 2004 yılında münhasıran kurulmuş bir yatırım şirketidir.

YENİLİKÇİYİZ

DATİ Yatırım Holding A.Ş. yukarıda adı geçen şirketleri satın alarak yap-işlet-devret modeli çerçevesinde İstanbul Turizm Merkezi’ndeki üst kullanım haklarına 2038 yılına kadar sahip olmuştur.

DÜNYAYA AÇIĞIZ

DATİ Yatırım Holding A.Ş. dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden biri olan İstanbul’a büyük katkı sağlayacak İstanbul Turizm Merkezi’ni tamamlanan, devam eden ve planlanan fazlarıyla gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

BAĞLI ŞİRKET & İŞTİRAKLER

Dünya şirketi olma yolunda ilerleyen ve tüm iş süreçlerinde kurumsallaşmayı hedefleyen şirketimiz, amaçların gerçekleşmesinde insan unsurunun belirleyiciliğine inanarak “önce insan” anlayışıyla hareket eder. Misyon, vizyon ve değerlerimiz; çalışanlarımıza bir pusula gibi yön göstererek yolumuzu aydınlatır. Çalışanlarımız; takım ruhu, iş ve güç birliği ve birbirini tamamlayıcı yetenek ve yeterliliklerden oluşan sinerjiyi simgeler.

Bireyselliğin yerini ortak akıl ve çalışmanın aldığı, bilgi ve kaynakların etkin kullanımıyla koordinasyon ve bütünleşmenin arttığı grubumuzda; yetkilendirme ve inisiyatif kullanmanın teşvikiyle beraber, çağdaş yönetim, değişim, performans ve eğitim politikaları uygulanmaktadır. Dati Yatırım Holding A.Ş. çözen, uygulayan ve geliştiren ve biz diyebilen üstün nitelikli çalışanlarımızla, iletişime dayalı ve şeffaf organizasyon yapımızla yarattığımız yüksek sadakat ortamı ile zorlu rekabet koşulları içerisinde kurumsal hedeflerine ulaşır.

 

Dati Holding olarak turizm ve alışveriş sektörü ile birlikte ticari yaşamı da zenginleştirmek için buradayız.

 
DATİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

ATAKÖY MARİNA

Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş.
İştirak Yılı

2004


Ataköy Marina, The Yacht Harbour Association Ltd. tarafından ‘Beş Altın Çıpa’ ile ödüllendirlimiş Türkiye’deki ilk marina olma özelliğine sahiptir. 1989 yılından itibaren bu ödülü taşımaktadır.

Daha Fazla bilgi İçin