DATİ'DE İŞ FIRSATLARI

DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve Şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellikler, kurumun ve pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, öncelikle DATİ Yatırım Holding A.Ş. değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.

Dinamik, girişimci, cesur olma, sorumluluk alma, yeniliklere açık olma, açık ve dürüst iletişim kurabilme gibi kişisel özelliklerinin de gelişmiş olması bizim için önemlidir. Samimi olmak, kurumunu ve holdingini sahiplenmek, yoğun iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yeni fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterler arasındadır.

Amacımız boş pozisyonları doldurmak değil, misyon & vizyonumuzu ve kurumsal değerlerimizi paylaşacak çalışma arkadaşlarını ekibimize kazandırmaktır.DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve bağlı şirketlerine başvurularınızı insankaynaklari@dati.com.tr adresine göndereceğiniz özgeçmişleriniz ile yapabilirsiniz.

Değerlendirmeyi kolaylaştırmak ve arzu ettiğiniz görev doğrultusunda sizi değerlendirebilmemiz için e-mailinizin konu kısmına çalışmayı arzu ettiğiniz görevi yazabilirsiniz.

Tarafımıza göndermiş olduğunuz özgeçmişiniz incelendikten sonra bilgi bankamıza kaydedilecek ve Şirketlerimizde size uygun bir pozisyon oluştuğunda iletişime geçilecektir.

DATİ Yatırım Holding A.Ş. ve bağlı şirketlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü